В Україні розпочався призов до армії — експерт розповів, чи перешкодить епідемія

Військовий експерт розповів, чи вплине зміна терміну на підготовку призовників

В Україні розпочався призов до армії — експерт розповів, чи перешкодить епідемія

В Україні з півторамісячним запізненням розпочався призов в армію — він був відкладений через карантин. Призов закінчиться 31 липня. Про особливості цього призову розповів військовий експерт Сергій Грабський в ефірі каналу "Україна 24".

"Затримка призову є критичною, тому що вже є сформовані плани бойової підготовки, і на жаль, у зв'язку зі зміщенням строків призову ми будемо змушені змінювати й ущільнювати ці плани. А це тягне за собою додаткові витрати та навантаження на військові частини, логістику і так далі", — сказав він.

Популярні відео

Експерт розповів, як відбуватиметься вишкіл в умовах карантину.

"В принципі, в армії давно вже відпрацьована методика проведення курсу молодого бійця, коли молоді призовники збираються в спеціальних військових частинах і навчальних центрах. Завжди така підготовка проводилася окремо від тих, хто служить довше, і в окремих приміщеннях розміщували, і годували окремо, тому загальні заходи запобігання зараженню будуть взяті до уваги. Чи зможуть частини оперативно забезпечити новобранців масками, потрібно розбиратися в кожному окремому випадку. Але великих проблем не передбачається", — сказав він.

Читайте також

Експерт додав, що призовна кампанія для офіцерів запасу відбувається у звичайному режимі, оскільки вона не настільки масова і ніяк не пов'язана з основною кампанією.

Джерело Україна 24 Теги