У Росії тільки одна мета на Донбасі - Казанський розповів, навіщо РФ веде війну

Представник України в ТКГ розповів про мету Росії в розв'язанні війни на Донбасі

У Росії тільки одна мета на Донбасі - Казанський розповів, навіщо РФ веде війну

Про мету розв'язання війни на Донбасі з боку Росії висловився представник політичної підгрупи української делегації в ТКГ Денис Казанський в ефірі каналу "Україна 24".

"Проблема в тому, що з того боку немає ніяких зрушень до того, що цей конфлікт має закінчитися, саме гаряча фаза, яка стосується обстрілів, бойових дій. Навпаки, на початку червня ми чули, що вони (бойовики - ред.) привели війська в бойову готовність, щоб нібито наступати і зрушувати лінію розмежування вглиб України. Це був блеф, але такі заяви звучать регулярно", — сказав він.

Читайте також Жителі ОРДЛО виберуть Україну — Казанський назвав причину

За словами Казанського, в Росії постійно підкреслюють, що вважають своїми всю Донецьку та Луганську область, і періодично погрожують вийти на межі областей.

"Ми не бачимо з того боку намірів повністю припинити вогонь і ситуацію заморозити. Напевно, Росія і затівала її не для того, щоб заморозити. Мета Росії ж не в тому, щоб ці шматки території за собою якимось чином застовпити. Навіть якщо розглядати варіант Придністровізаціі, виникає питання: навіщо? Навіщо їм це утримувати й нескінченно вкладати туди гроші? Тому я не розумію, які інші цілі Росії, крім того, щоб постійно створювати в Україні цей осередок нестабільності. У цьому головна проблема. Ми могли б обговорювати варіант замороження, якби на нього була згодна інша сторона, але поки (цього немає - ред.)", — розповів Казанський.

Популярні відео

Раніше Казанський розповідав, чи можливо політичне врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги