Жителі ОРДЛО виберуть Україну — Казанський назвав причину

Представник України в ТКГ розповів про настрої простих жителів окупованих територій

Жителі ОРДЛО виберуть Україну — Казанський назвав причину

Жителі ОРДЛО вибрали б Україну, заявив представник політичної підгрупи української делегації в Тристоронній контактній групі Денис Казанський в ефірі каналу "Україна 24".

"Я відстежую в соцмережах настрої людей там (в ОРДЛО - ред.), я знаю, що люди там не сприймають "ЛНР" і "ДНР". Людям не подобається нинішня ситуація. Я думаю, що цим людям вже байдуже — чи Україна, чи Росія, але щоб якась держава, де у них будуть банки, аеропорти. Вони хочуть визначеності. І якщо їх, умовно кажучи, Росія не забирає, а Росія їх не забирає, це вже зрозуміло й очевидно, то у них залишається варіант невеликий — або Україна, або ось це "бананове" незрозуміло що, вугільна недореспубліка", — сказав він.

Читайте також Україна і Росія розуміють "Мінськ" по-різному: Казанський про своє завдання в ТКГ

За словами Казанського, люди виберуть сторону, при якій їх життя може нормалізуватися.

"У такій ситуації, я впевнений, більшість людей там виберуть Україну — не через якісь патріотичні інтереси, вони просто хочуть нормалізації свого життя. А там (в ОРДЛО - ред.) ми бачимо, що все розсипається. Там відбувається поступовий розпад економіки, тому що немає шансів вижити в такій ситуації", — сказав він.

Популярні відео

Раніше Казанський розповів про ставлення до особливого статусу Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги