Що може вплинути на дати ЗНО: Мандзій назвала причини

В.о. міністра освіти розповіла, хто приймає рішення про дати проведення ЗНО

Що може вплинути на дати ЗНО: Мандзій назвала причини

Є два сценарії проведення зовнішнього незалежного оцінювання в залежності від розвитку ситуації. Подробиці в ефірі "Україна 24" розповіла виконувачка обов’язків міністра освіти Любомира Мандзій.

"У нас є головний санітарний лікар Віктор Ляшко, який робить висновки щодо можливостей і безпеки/небезпеки. Окрім того, є Національна комісія  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка приймає рішення. І власне у вівторок (16 червня – ред.) буде прийняте рішення щодо показників, які мають відповідати для того, щоб було проведено ЗНО. В даному питанні останнє слово за головним державним санітарним лікарем", — сказала вона.

Популярні відео

За словами Мандзій, за будь-яких умов у МОН готові до проведення ЗНО. 

"Для проведення ЗНО готово все, у нас підготовлені тестові зошити, проведені навчання інструкторів, в нас забезпечені всі заклади освіти засобами індивідуального захисту та дезинфекторами та антисептиками. В нас організаційно готові всі процеси. Але лише епідеміологічна ситуація може втрутитись в процес організованого проведення", — сказала вона.

Нагадаємо, Мандзій раніше розповідала про те, коли та як пройде ЗНО у 2020 році. Зокрема, основна сесія відбудеться з 25 червня по 17 липня, результати оголосять до 29 липня. У разі необхідності буде проведена додаткова сесія з 23 липня по 11 серпня, результати будуть опубліковані 14 серпня.

Але якщо епідеміологічна ситуація не дозволить провести ЗНО в ці дати, то основна сесія відбудеться 17 серпня — 4 вересня, результати будуть відомі до 17 вересня. Додаткова сесія в такому разі запланована на 22 вересня - 6 жовтня.

Джерело Україна 24 Теги