Лікар назвала дві причини зростання захворюваності на коронавірус

Лікар розповіла, чому влітку більше українців стали інфікуватися COVID-19

Лікар назвала дві причини зростання захворюваності на коронавірус

Чому зростає кількість хворих на коронавірус, пояснила в ефірі "Україна 24" професор кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. Богомольця Оксана Виговська.

"З одного боку, щодня збільшується кількість тестувань. З іншого боку, це пов’язано з тим, що іде зростання абсолютних чисел, що почали більше хворіти. І зараз дуже цікава ситуація. Якщо на початку у нас співвідношення було 70% — це легкі безсимптомні хворі, то зараз іде збільшення госпіталізацій і пацієнтів із симптомами, тобто зростання клінічних проявів", — сказала вона. 

Читайте також Лікар зробив попередження українцям: "Добре знаю, чим це може скінчитися"

Також лікарка зазначила, що у зростанні захворюваності частково винна й спека.

"Така ситуація, тому що літній період несе з собою певні ризики. Ми маємо розуміти, що цей тиждень, коли ми відмічали зростання, була висока температура, тобто спека, і ця спека є провокуючим фактором. Дуже багато людей погано переносять спеку, на фоні якої їхня патологія хронічна активується. Тому іде звернення за медичною допомогою, тому відповідно є клінічна симптоматика", — сказала вона.

Популярні відео

Раніше про те, яким буде нинішнє літо в умовах епідемії коронавірусу, розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Джерело Україна 24 Теги