Дезінфекція, і не тільки: які заходи безпеки будуть у кінотеатрах

В кінотеатрах розповіли, які заходи безпеки проти коронавірусу планують після відкриття

Дезінфекція, і не тільки: які заходи безпеки будуть у кінотеатрах

Співвласник мережі кінотеатрів Дмитро Деркач розповів у ефірі каналу "Україна 24", які заходи безпеки в кінотеатрах будуть після відкриття.

"Це буде дезінфекція крісел між сеансами, розміщення багатьох дезінфекторів у фойє кінотеатру, це буде обмеження черг, організація цих черг, захисні маски для касирів, інших співробітників, попкорн і снеки будемо продавати у закритих місткостях. Крім того, будуть приписання від державних органів, ми будемо обов’язково це виконувати", — сказав він сказав він.

Популярні відео

Деркач запевнив, що у кінотеатрах намагатимуться враховувати побажання клієнтів — відстань між кріслами півтора метра, дезінфекція і питання з масковим режимом всередині кінозалу.

"Обов'язково знайдуться ті, кому буде важко сидіти 2-3 години в масці. Це питання складне, і поки ми не знайшли рішення. Щодо крісел, ми будемо робити таку можливість, щоб можна було купити одне крісло і поруч два вільних, і також будуть парні місця, де будуть разом два крісла продаватися, і поруч з ними з обох боків будуть вільні місця", — сказав він.

Раніше голова комітету з питань кіно розповів, чи будуть показувати нові фільми цього літа.

Джерело Україна 24 Теги