Для Росії це неприємний маневр — політолог про представників ОРДЛО від України

Експерт розповів, чому призначення нових людей до ТКГ з боку України стало неприємною новиною для Кремля

Для Росії це неприємний маневр — політолог про представників ОРДЛО від України

Днями до складу Тристоронньої контактної групи по Донбасу увійшли четверо українців, які є вимушеними переселенцями. Політолог Олег Постернак прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" їх призначення і негативну реакцію Росії.

"Абсолютно розумно і правильно, що в структурі ТКГ присутні представники окупованих територій, які там народилися і присвятили своє життя розвитку краю. Їхня роль може і повинна стати визначальною. Теперішній тактичний маневр української влади виглядає цілком розумним і своєчасним з точки зору спроб зрушити мирний діалог в річище конструктивності", — сказав він.

Читайте також: Москва грає в політику — експерт про переговори щодо Донбасу

Експерт назвав це неприємним маневром для Росії й пояснив, чому.

"П'ять років заорювалася певна інформаційна ситуація — представити цей конфлікт виключно як внутрішньоукраїнський між "народом Донбасу" і українською владою. Насправді люди на Донбасі більшою мірою виявилися заручниками гібридних інтриг з боку сусідньої держави. Частина жителів Донбасу змушена була шукати тимчасовий притулок в інших українських містах. Тому у Росії зараз немає аргументації, як би оформити для своїх громадян, для своїх ЗМІ цю позицію", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, у складі політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на сході України з'явилися нові учасники: журналіст Сергій Гармаш, блогер Денис Казанський, лікар-травматолог Костянтин Лібстер і юрист Вадим Горан. Всі вони вимушені переселенці. Своєю чергою, в Росії заявили, що Україна демонструє небажання взаємодіяти з представниками Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги