Натовпи на кордоні в "Шегинях": прикордонники пояснили причини

У Держприкордонслужбі пояснили, через що відбуваються затримки при проходженні кордону

Натовпи на кордоні в "Шегинях": прикордонники пояснили причини

Майже півтисячі людей зібралися на україно-польському кордоні в Шегинях на Львівщині. Щодня кордон проходить близько 3 тисяч людей, і цей показник лише зростає. Ситуацію пояснила прессекретарка Мостиського прикордонного загону Маргарита Вершиніна в ефірі каналу "Україна 24".

"Суміжною стороною проводяться додаткові карантинні заходи відносно осіб, які слідують на вхід на територію Польщі, проводиться температурний скринінг, а також здійснюється внесення до бази даних інформації про місто, де особа буде проходити карантин, крім того здійснюються додаткові санітарні заходи. На цей момент очікують на оформлення близько 400 осіб", — розповіла вона. 

Популярні відео

У прикордонній службі запевнили, що проблем на українському кордоні немає, а от на польському чималі затримки. І це тому, що сусіди провадять додаткові перевірки у зв’язку із карантином.

"У нас обмежень на вихід осіб з території України немає, тому особи проходять лише прикордонний контроль. Це займає 1 хвилину часу. Але у нас є обмеження і проводяться додаткові заходи для осіб, які слідують на вхід на територію України. Також здійснюється температурна перевірка, перевіряється активація застосунку "Дій вдома". У нас черг на вхід немає – є лише черги тих осіб, які очікують перед польською стороною", — сказала Вершиніна. 

Раніше речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченков розповів, що треба знати людям, які в’їжджають в Україну під час карантину, оголошеного у зв'язку з коронавірусом.

Джерело Україна 24 Теги