Яким буде літо під час карантину - голова МОЗ зробив заяву

Міністр охорони здоров'я розповів, що кількість хворих на COVID-19 збільшилася через недотримання обмежень

Яким буде літо під час карантину - голова МОЗ зробив заяву

Про те, яким буде теперішнє літо в умовах епідемії коронавірусу, розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24".

"З 22 травня країна живе в умовах адаптивного карантину. Ми почали це робити, щоб поступово повертатися до звичайного нормального життя. Але в умовах карантину, але з дотриманням тих заходів, які рекомендує МОЗ. На превеликий жаль багато хто вирішив, що пом’якшення – це повне скасування карантину. І ми побачили результат. Вірус дуже швидко нагадав про себе. Вже кілька днів поспіль ми б’ємо антирекорди за кількістю тих, хто захворів. Результат – деякі регіони 10 червня не змогли перейти на наступний етап: не відкрилися ресторани, яких так довго всі чекали, не відбулись інші звичайні для нашого життя заходи, відкриття баз відпочинку тощо", — сказав він. 

Читайте також: Коронавірус в Україні: в МОЗ назвали важливу особливість COVID-19

Степанов закликав українців дотримуватися обмежувальних заходів.

"Яким буде літо – все залежить виключно від нас. Я звертаюсь до всіх вас, шановні українці, дотримуйтесь усіх тих заходів, про які каже МОЗ. Подумайте про себе, близьких, користуйтесь масками, дотримуйтесь соціальної дистанції. Все залежить виключно від нас і знаходиться в наших руках. Будьте здорові", — сказав він.

Популярні відео

Раніше головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів, що друга хвиля коронавірусу COVID-19 може збігтися у часі з сезонним грипом.

Джерело Україна 24 Теги