Хотіли до Львова, але і до Маріуполя не дійшли – політолог про бойовиків ОРДЛО

Українські добровольці, військові відстояли дуже важливий населений пункт у всій архітектурі Донбасу

Хотіли до Львова, але і до Маріуполя не дійшли – політолог про бойовиків ОРДЛО

Політолог Олександр Мусієнко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про важливість визволення Маріуполя українськими військовими, правоохоронцями та добровольцями 13 червня 2014 року

«Можу тільки привітати всіх жителів Маріуполя з цією датою (визволення міста – ред.). Нам часто показують звернення бойовиків цих проросійських формувань, росіян про те, що «ми до Львова дойдем», все захопимо, на Київ підем тощо. Не змогли до Маріуполя дійти – давайте назвемо речі своїми іменами. Не дали», - зазначив політолог.

Популярні відео

Перемога українських військових у Маріуполі, за його словами, означає, що Росія та проросійські бойовики на Донбасі не такі сильні, як про це розповідають.

«Це означає, що не такий страшний чорт, як його малюють. Не настільки все страшно. Це показало, що є українські добровольці, українські військові, які уміють таким чином діяти, і вони відстояли дуже важливе місто, дуже важливий населений пункт у всій архітектурі Донбасу. Тому я вважаю, так, це був важливий день», - наголосив Мусієнко.

Читайте також: Росія все провалила — британський дипломат спрогнозував результат війни на Донбасі

Маріуполь звільнили 13 червня 2014 року. У спецоперації брали участь 150 бійців спецбатальйону «Азов», 2 роти спецбатальйону «Дніпро», 2 роти Національної гвардії та спецназ МВС. Для блокування району проведення спецоперації було залучено близько 500 військовослужбовців Збройних сил та Нацгвардії. Штурм розпочався о 5:00. У ході зачистки Маріуполя від проросійських найманців було ліквідовано їхні ключові опорні точки, знищено техніку та відновлено контроль над усіма захопленими спорудами, зокрема будівлею міської ради.

Джерело Україна 24 Теги