Як уберегти здоров'я від спеки - лікар дав поради українцям

Перепади температури створюють великий стрес навіть для здорової людини

Як уберегти здоров'я від спеки - лікар дав поради українцям

Сімейний лікар Юрій Зінчук в ефірі каналу "Україна 24" дав поради українцям, як у спекотну літню погоду подбати про своє здоров'я і не стати жертвою теплового удару.

"Найстрашніше для людини - це перепади температури. Був холод до 6 червня - і раптом, одразу спека +33. Це великий стрес навіть для дуже здорового організму", - підкреслив лікар.

Тим, хто відпочиває на морі, Зінчук рекомендував не зловживати перебуванням на сонці.

"Люди втомилися від коронавірусу, від карантину, і всім хочеться підставити спину сонячним променям, вхопити загар, але це може обернутися плачевно. Коли ви їдете на відпочинок, я б рекомендував перебувати на сонці до 11:00 і після 17:00 - отримувати сонячні ванни, коли немає такого сильного ризику обгоріти", - зазначив він.

Популярні відео

Читайте також: "Маска не завадить": лікарка дала пораду відпочивальникам на пляжах

Лікар порадив обов'язково запастися засобами, які можуть врятувати від сонячних опіків.

"Перебування на сонці загрожує тепловим ударом, тому що дуже швидко випаровується волога з організму. Необхідно вживати достатню кількість рідини. Якщо норма людини 1,5-2 літри на день, то на сонці норму потрібно збільшити", - додав Зінчук.

Нагадаємо, раніше лікар-епідеміолог Людмила Мухарська в ефірі каналу "Україна 24" розповіла, яких правил у літній сезон повинні дотримуватися українці при купівлі їжі.

Джерело Україна 24 Теги