"Виникла величезна проблема": названо наслідки скасування пробного ЗНО

Для організаторів новина про скасування пробного оцінювання стала "як грім серед ясного неба"

"Виникла величезна проблема": названо наслідки скасування пробного ЗНО

Раптове скасування пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в Україні створило великі проблеми для всіх, хто задіяний у ньому.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

"Крок, м'яко кажучи, неочікуваний. Для всіх, хто задіяний у цьому процесі, ця новина вчора ввечері стала як грім серед ясного неба. Це погано позначиться насамперед на тих, хто мав би здавати пробне ЗНО", - сказав Горбачов.

Читайте також ЗНО в умовах карантину: експерт розповів, що чекає на випускників

За його словами, величезна проблема виникла "у людей, які готувалися і зробили величезну роботу, щоб забезпечити нормальний санітарний режим і безпеку учасникам".

"Є ще один неприємний момент – це пробне ЗНО, яке люди проходять за власним вибором і за це сплачують кошти. Зараз виникає питання, яким чином компенсувати ці кошти тим, хто сплатив за пробне ЗНО", - пояснив омбудсмен.

Як відомо, проведення пробного ЗНО планувалося на 15 і 17 червня, але було скасовано через карантин. Пробне ЗНО в Україні не є обов'язковим, його результати не враховуються при вступі до вишів. Це платна послуга, яка допомагає краще підготуватися до основної сесії ЗНО.

Популярні відео

Нагадаємо, в.о. міністра освіти Любомира Мандзій в ефірі каналу "Україна 24" розповіла, як цього року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

Джерело Україна 24 Теги