Карантинний скандал із Зеленським: санлікар Ляшко сказав, чи буде платити штраф

Віктор Ляшко не має наміру оскаржувати штраф за порушення карантину

Карантинний скандал із Зеленським: санлікар Ляшко сказав, чи буде платити штраф

Головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" заявив про готовність заплатити штраф за порушення правил карантину.

Такіем чином він прокоментував скандальне фото, на якому президент України Володимир Зеленський п'є каву в одному з закладів Хмельницького в компанії Віктора Ляшка і ще кількох чиновників.

Читайте також

"Це був не відпочинок, я вже це неодноразово коментував. Але питання в тому, що якщо ви йдете на такі речі, треба все документувати, щоб одразу показувати і всіх попереджати. Не задокументував - без різниці, президент або головний санітарний лікар - приймаєш те, що є. Зараз оформлено адмінпротокол, найближчим часом, 19 червня, буде судовий розгляд справи, і як мінімум 17 тис. гривень (штрафу - ред.). Оскаржувати не буду", - заявив Ляшко.

Популярні відео

Відзначимо, що президент Володимир Зеленський і його оточення перебували в закладі, незважаючи на карантинну заборону на обслуговування клієнтів у залах. Всі присутні були без захисних масок або респіраторів. При цьому був присутній головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Пізніше Ляшко пояснив, що вони перевіряли готовність рестораторів до відкриття. Зеленський заявив, що готовий заплатити штраф, якщо його дії визнають порушенням правил карантину.

Джерело Україна 24 Теги