Загроза реальна — лікар про посилення карантину

Епідеміологиня розповіла, чому обмежувальні заходи можуть повернути

Загроза реальна — лікар про посилення карантину

В Україні продовжує збільшуватися кількість хворих на коронавірус. Наскільки реальною є загроза посилення карантину, розповіла епідеміологиня Людмила Мухарська в ефірі каналу "Україна 24".

"Загроза реальна, тому що ми бачимо, що захворюваність збільшується, і є нормативний документ, який передбачає в разі зростання захворюваності, в разі заповнюваності ліжок в лікарнях більш ніж на 50% перегляд обмежувальних заходів — їх можуть зробити більш жорсткими", — сказала вона.

Читайте також

Лікарка розповіла, що можна зробити, щоб цього уникнути.

"Певна кількість людей, можна сказати, більшість, носить маски та дотримується певної дистанції. Але, як ми бачимо, цього недостатньо. Потрібно, щоб не тільки люди дотримувалися правил, а й щоб власники закладів, яким дозволили відкритися, також їх дотримувалися. Це і магазини, і кафе, і ринки, і громадський транспорт. На те все прописані вимоги. Якщо їх дотримуватися, то кількість нових випадків не так швидко  збільшуватиметься", — сказала вона.

Популярні відео

Раніше лікар пояснював, чому в Україні зростають показники захворюваності на коронавірус.

Станом на 12 червня в Україні підтверджено 29 753 випадки COVID-19, з них 13 464 одужали, 870 померли. За останню добу лабораторно підтверджено 683 випадки.

Джерело Україна 24 Теги