Запровадження подвійного громадянства в Україні: міністр назвав дві умови

Голова МЗС Дмитро Кулеба заявив про необхідність "виваженого рішення"

Запровадження подвійного громадянства в Україні: міністр назвав дві умови

Інститут подвійного громадянства в Україні можна запровадити лише в тому випадку, якщо воно буде недоступним для державних службовців і для бажаючих отримати паспорт Росії.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Міністр в цілому схвально висловився про ідею подвійного громадянства в Україні:

"Ми бачимо мільйони українських громадян за кордоном, які хочуть залишатися українськими громадянами, але вже осіли в інших країнах. Ми не можемо втрачати цей людський капітал, це буде злочином проти України, якщо ми дозволимо цим людям асимілюватися і стати суб'єктом політики інших країн".

Читайте також

Очільник МЗС заявив про необхідність "виваженого рішення" в даному питанні.

"На мою думку, рішення може складатися з двох елементів - визнання подвійного громадянства з усіма країнами, крім держави-агресора. Можемо розширити цей список на країни-члени СНД, якщо хочемо додатковий запобіжник, але це дискусійне питання. І заборона на подвійне громадянство для осіб, які обіймають посади в органах державної влади і місцевого самоврядування", - пояснив Кулеба.

Міністр заявив, що МЗС спільно з іншими органами влади готовий брати участь у розробці закону про подвійне громадянство.

Популярні відео

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі каналу "Україна 24" також розповів про співпрацю України з НАТО.

Джерело Україна 24 Теги