ЗНО під час карантину: в Міносвіти назвали умови й дати

В.о. міністра освіти розповіла, як пройде зовнішнє незалежне оцінювання

ЗНО під час карантину: в Міносвіти назвали умови й дати

Про те, як цього року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), розповіла в.о. міністра освіти Любомира Мандзій в ефірі каналу "Україна 24".

"Є закон, за яким державна підсумкова атестація проводиться у формі ЗНО, і це є підставою для його організації. Воно має, і ми робимо все для цього, бути безпечним. Ми кожен день спілкуємося з Міністерством охорони здоров'я, вони моніторять ситуацію. Ми відповідаємо за процес, а вони — за епідемічну ситуацію. Зараз ситуація дозволяє провести атестацію у формі ЗНО. Це стосується і Києва, й інших територій України", — сказала вона.

Популярні відео

Мандзій назвала дати проведення ЗНО з уже затвердженим графіком.

"Основна сесія відбудеться з 25 червня по 17 липня, результати оголосять до 29 липня. У разі необхідності буде проведена додаткова сесія з 23 липня по 11 серпня, результати будуть опубліковані 14 серпня", — сказала вона.

Читайте також ЗНО в умовах карантину: експерт розповів, що чекає випускників

За словами в.о. міністра, з 1 серпня абітурієнти зможуть зареєструвати електронні кабінети для вступу до вишів. Якщо через карантин не вийде передати до вишу оригінали документів, то їх можна буде подати віддалено за допомогою електронного ключа.

Джерело Україна 24 Теги