Результатом буде шампанське в Кремлі — експрем'єр про підозру для Порошенка

Експрем'єр відреагував на спробу вручення Петру Порошенку постанови про підозру

Результатом буде шампанське в Кремлі — експрем'єр про підозру для Порошенка

 Колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відреагував на спробу вручення підозри експрезиденту Петру Порошенку. На своїй сторінці в Facebook він наголосив, що влада не повинна опускатися до політичних переслідувань.

"Мої відносини як прем’єр-міністра з п’ятим президентом Петром Порошенком надто складні. І далеко не з моєї вини. Тому я буду не про Порошенка, а про верховенство права, справедливість і успішну Україну. Неадекватні підозри, чи то вручені, чи то не вручені колишньому президенту України, суперечать всім трьом постулатам. Указ про призначення якогось чиновника точно має більше законності, ніж указ про розпуск парламенту без належних підстав. Виконавці політичних переслідувань проти Юлії Тимошенко також хотіли вислужитися. Добре відомо, чим це закінчилось", — написав Яценюк.

Читайте також

Він підкреслив, що підозри мають бути адекватними, а звинувачення – містити докази.

"Беззаперечні докази скоєння злочину тягнуть за собою пред’явлення звинувачення і доказування вини в суді прокуратурою, а також своєї невинуватості обвинуваченим. Звинувачення мають бути беззаперечними, однозначними, ґрунтовними і неспростовними! А не зліпленими на піску. В іншому разі, результатом стане підтвердження української традиції політичних переслідувань, жорстка реакція вільного світу, шампанське в Кремлі та, як завжди, щуряча позиція всіх організаторів з показуванням пальців на самий верх. Це не шлях успішної України і влади, якщо вона демократична", — зазначив Яценюк.

Популярні відео

Нагадаємо, Петру Порошенку напередодні в ДБР зачитали текст підозри в справі про ймовірні порушення під час призначення заступника голови Служби зовнішньої розвідки два роки тому. Повідомлення про підозру Порошенко не взяв, заявивши, що документ вручали з порушеннями. Мовляв, за законом народним депутатам його має вручати сам Генпрокурор.

Джерело Україна 24 Теги