Чи небезпечно водити дітей в садок: голова МОЗ дав відповідь

Міністр охорони здоров'я нагадав про випадок масового зараження в дитсадку

Чи небезпечно водити дітей в садок: голова МОЗ дав відповідь

Чи варто водити дітей в дитячі садки, розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24". Зокрема, він згадав, що були випадки зараження.

"Так, у нас був випадок в Броварах. 1 червня вони відкрилися, 3-го захворіла вихователька, і 5-го почали всіх перевіряти. Відразу цей садок був закритий. Але рішення (чи водити дитину в садок - ред.) повинні приймати самі батьки", — сказав він.

Міністр зазначив, що в будь-якому випадку, крім постійного перебування вдома, ризики заразитися підвищуються.

"Звичайно, є ризик захворіти. Він зводиться до мінімуму тільки на самоізоляції. Вимірюючи ризики, потрібно розуміти, наскільки вони високі. Потрібно пам'ятати, що діти хворіють частіше за все безсимптомно або в легкій формі", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, днями в одному з дитсадків у Броварах Київської області стався спалах коронавірусу. Захворіли дев'ять дітей і чотири працівники. Подробиці розповідав мер Броварів Ігор Сапожко в ефірі каналу "Україна 24".

Станом на 11 червня в Україні підтверджено 29 070 випадків COVID-19, з них 13141 видужав, 854 померли. За останню добу лабораторно підтверджено 689 випадків.

Джерело Україна 24 Теги