Не можна розслаблятися - Степанов розповів, чи вплине спека на коронавірус

За словами міністра, коронавірусна хвороба не носить сезонний характер

Не можна розслаблятися - Степанов розповів, чи вплине спека на коронавірус

У травні головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що ультрафіолетове випромінювання і морська вода знищують коронавірус, і, таким чином, можна буде відкривати пляжний сезон. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що, незважаючи на спеку, вірус нікуди не зникне.

"Ми з ним (Віктором Ляшком - ред.) сперечалися з цього приводу (про вплив ультрафіолету і морської солі на вірус - ред.), тому що я завжди вважав, що коронавірус поводиться не так, як звичайні респіраторні захворювання, до яких ми звикли", - сказав Степанов.

Популярні відео

Читайте також: "Ми отримаємо і четверту хвилю коронавірусу": лікар зробив невтішний прогноз

За словами міністра, сезонність цього вірусу не спостерігається, і це видно "по всьому світу, де росте рівень захворюваності".

"Світ ніколи не стикався з такою хворобою. Я б не розслаблявся і не говорив, що зараз влітку все зникне. Воно нікуди не зникне, і ми повинні навчитися жити в таких умовах", - сказав Степанов.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" сімейний лікар Артем Кардаш розповів, чи допомагає спека побороти COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги