Карантин в Україні можуть посилити: міністр озвучив умови

Голова МОЗ розповів, за яких обставин карантин можуть знову посилити

Карантин в Україні можуть посилити: міністр озвучив умови

Карантин в Україні знову можуть посилити. Причини та умови назвав міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24".

"Карантин триває досить довго, в деяких країнах понад 3 місяців, у нас понад 2 місяців. Зрозуміло, що люди стомилися. Саме тому ми й пішли на пом'якшення карантину, побачивши стабілізацію ситуації. Але пом'якшення мало свої обмеження, які ми завжди  рекомендували — як поводитися, щоб уберегтися від вірусу. Коли ми не дотримуємося їх, то маємо такі цифри. І як наслідок, як сьогодні й говорили, ми можемо бути змушені повернутися в той етап, який був перед цим, якщо ми будемо і далі бачити такі цифри щодо захворюваності, щодо госпіталізації, за кількістю ліжок - це неприпустимі речі", — сказав він.

Степанов підкреслив, що завдяки введенню карантину на ранній стадії в Україні вдалося утримати ситуацію. Але він планує наполягати на контролі на місцях дотримання тих заходів, які встановлені державою.

Читайте також Послаблення карантину в Києві: у Кличка назвали головну проблему

Міністр назвав заходи, які можуть бути введені у зв'язку зі збільшенням кількості захворюваності.

"Коли ми говорили про різні етапи, у нас етапи (ослаблення карантину - ред.) стартували з 11 травня. Потім 22 травня, і так далі. Ми говоримо про повернення в етап, де не працювали заклади харчування, фітнес-зали, спорт і так далі. Поступово ми можемо повертатися назад в залежності від ситуації", — сказав він.

Раніше Степанов в ефірі каналу "Україна" 24 пояснив, чому в Україні різко зросла статистика зараження коронавірусом.

Джерело Україна 24 Теги