В Україні можуть посилити карантин: лікар пояснив причини високої захворюваності

Інфекціоніст розповів, чи винне у спалаху коронавірусу ослаблення карантину

В Україні можуть посилити карантин: лікар пояснив причини високої захворюваності

Дев'ять регіонів України не готові послаблювати карантин. Кількість хворих знову зростає. Чому це відбувається, розповів лікар-епідеміолог Юрій Падурару в ефірі каналу "Україна 24".

"В Україні кожні 6-7 днів відбувається зростання захворюваності. Показники, які нам оголосили за вчорашній день, означають, що це чергове зростання, яке відбувається вже три місяці. Поки рано говорити, наскільки послаблення карантину вплине на епідемічний процес", — сказав він.

Читайте також Послаблення карантину в Києві: у Кличка назвали головну проблему

Лікар зазначив, що потрібно ретельно проаналізувати дані, щоб зробити висновки про вплив карантину на процес інфікування.

"Рівень захворюваності має епідемічний характер, і, наприклад, в Чернівецькій області створено мобільні бригади, які оцінюють дотримання заходів безпеки в місцях скупчення людей. За результатами їх звітів можна буде проаналізувати, порівняти з тими показниками, які були, і наскільки вплинуло або не вплинуло ослаблення карантину — як по окремих областях, так і в Україні в цілому", — сказав він.

Популярні відео

За попередню добу в Україні зафіксовано 588 нових випадків захворювання на коронавірус. Це новий антирекорд, який пов’язаний із тим, що українці нехтують протиепідемічними рекомендаціями, заявили у МОЗ. Якщо ситуація погіршуватиметься, Міністерство рекомендуватиме посилення карантину. 

Джерело Україна 24 Теги