У Павлограді розформували відділ поліції — подробиці від депутата

Депутат від "Слуги народу" розповів про те, що відбувається в Павлограді, де всі поліцейські залишилися без роботи

У Павлограді розформували відділ поліції — подробиці від депутата

Павлоградський відділ поліції та його чотири підрозділи розформували та призначили тимчасове керівництво. Ситуацію прокоментував депутат з "Слуги народу" Роман Каптелов, який представляє в Раді Павлоградський округ, в ефірі каналу "Україна 24".

"Уже достатньо іде зворотний зв'язок від людей. Кажуть, що ситуація візуально змінилася, торговців наркотиками ніде немає. Зараз проходить зустріч з громадянами. Спочатку писали їх в список, потім зрозуміли, що людей дуже багато, тому зараз жива черга", — сказав він.

Читайте також: Якщо поліція порушила ваші права — юрист дав пораду жертвам свавілля

Депутат розповів, які заходи вже вжиті.

"В окрузі три міста, і в них наркоманія і наркоторгівля — це бич. Тому- на пріоритеті. На території працюють люди на рівні заступника міністра, все на контролі. Ми готуємося до візиту президента, який може відбутися в кінці місяця. Вже затримано торговців наркотиками та людей, які підозрюються в цих схемах. Я вірю, що довіру до правоохоронних органів буде покращено і люди почуватимуться безпечніше", — сказав він.

Також депутат розповів, що сім підозрюваних поліцейських затримані, іншим співробітникам, якщо вони хочуть працювати, потрібно буде пройти переатестацію.

Популярні відео

Нагадаємо, приводом для розформування Павлоградського відділу поліції стало те, що 4 червня були затримані сім підозрюваних в участі у банді поліцейських, серед них начальник відділу. Їх підозрюють у фальсифікації кримінальних проваджень заради статистики, залякуванні та тортурах.

Джерело Україна 24 Теги