Бойовики заважають: прикордонники про ситуацію на пунктах пропуску на Донбасі

Пресофіцер Держприкордонслужби розповів, що бажаючі перетнути лінію розмежування погодилися на самоізоляцію

Бойовики заважають: прикордонники про ситуацію на пунктах пропуску на Донбасі

З 10 червня Україна вирішила частково відновити роботу пунктів пропуску "Станиця Луганська" та "Мар'їнка", проте бойовики самопроголошених республік зірвали відкриття цих КПВВ, не пропускаючи людей. Про ситуацію на цих пунктах станом на 11 червня в ефірі каналу "Україна 24" розповів пресофіцер Держприкордонслужби у складі Об'єднаних сил Ігор Лизогуб.

"Контрольні пункти "Мар'їнка" та "Станиця Луганська" почали пропускні операції об 11:00. Варто зазначити, що люди не залишали надії потрапити на тимчасово окуповані території, і вже зранку збиралися охочі. По "Мар'їнці" це близько 10 транспортних засобів і 15 громадян, по "Станиці Луганській" - близько 20 осіб", - розповів Лизогуб.

Популярні відео

Читайте також: Повернення Донбасу і Криму - Клімкін назвав три умови

Станом на 12:00 прикордонники пропустили в бік тимчасово окупованих територій один транспортний засіб в "Мар'їнці", а в "Станиці Луганській" - п'ять осіб.

"Відомо, що вчора відновили роботу ці контрольні пункти, проте вони фактично були заблоковані російськими окупаційними військами, тому громадяни не могли скористатися можливістю перетнути лінію розмежування", - сказав Лизогуб.

За його словами, всі громадяни погодилися пройти самоізоляцію в пунктах свого призначення, і проблем не виникало.

Джерело Україна 24 Теги