"У Москві проблеми": журналіст про перенесення переговорів щодо Донбасу

Журналіст Сергій Гармаш допускає дві причини перенесення засідання

"У Москві проблеми": журналіст про перенесення переговорів щодо Донбасу

10 червня в форматі відеоконференції відбулося засідання Тристоронньої контактної групи, однак до 15 червня було оголошено технічну перерву. Про причини перенесення розповів член ТКГ журналіст Сергій Гармаш, який був включений до делегації як переселенець-представник окупованих територій.

"Технічна перерва оголошена за ініціативою російської сторони. Я бачу два варіанти: або вони ще не виробили стратегію своєї реакції на нашу появу (включення переселенців до складу ТКГ - ред.) і думають, що з цим робити, оскільки введенням нас до переговорної групи Україна дослівно виконала текст комплексу заходів Мінських угод. Або у них технічні проблеми", - сказав Гармаш.

Популярні відео

Читайте також: Учасник переговорів по Донбасу розповів, чи будуть місцеві вибори в ОРДЛО

Гармаш іронічно висловився, що, можливо, в "Москві проблеми з трафіком (інтернету - Ред.)", і Україна може надати своїх фахівців для вирішення проблем.

"Я вам скажу, що вони постійно запізнюються, включаються дуже пізно, у них звук пропадає, якісь проблеми в Москві з трафіком... Де сидять Дейнего і Мирошник (представники так званої "Луганської народної республіки"- ред.), в Москві чи Луганську, я не знаю. Але, судячи з того, що Мирошник ледь не щодня у всіх ефірах російських каналів бере участь, думаю, що в Москві", - сказав Гармаш.

Нагадаємо, раніше Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про мету роботи в складі української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги