Вакансії в центрі зайнятості - кадровик озвучила рівень зарплат і допомоги по безробіттю

Спеціаліст Держцентру зайнятості вважає, що ситуація на ринку праці налагоджується

Вакансії в центрі зайнятості - кадровик озвучила рівень зарплат і допомоги по безробіттю

Начальник управління надання послуг роботодавцям Держцентру зайнятості Оксана Мельник в ефірі каналу "Україна 24" розповіла про тенденції на ринку праці в країні під час періоду послаблення карантину.

"Карантинні обмеження внесли корективи на ринку праці, відповідно, скоротився попит на кваліфікованих співробітників, а також збільшилася кількість осіб, які шукають роботу. За період з початку карантину кількість вакансій, яка була зареєстрована в Державному центрі зайнятості, склала вполовину менше, ніж в минулому році за цей період.

Поступово ситуація налагоджується, і ми спостерігаємо попит з боку роботодавців і збільшення кількості вакансій - торгова сфера, кур'єрська доставка, логістика, сільське господарство, інші суміжні сфери, які будуть затребувані в літній період ", - сказала Мельник.

Читайте також: Як виросло безробіття через карантин - озвучено шокуючі цифри

За її словами, "тенденція за розміром зарплати динамічна", оскільки є попит на співробітників різних рівнів оплати праці.

"Якщо говорити про Держслужбу зайнятості, то середній рівень зарплат становить близько 7 тис. грн, але це різнопланові вакансії, тобто це і працівники з інструментом, і фахівці. Допомога на період відсутності роботи становить від 1 000 грн, вона розраховується індивідуально, і максимальна становить 8 408 грн", - сказала Мельник.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше адвокат Вікторія Поліщук в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про те, як повинні виплачуватися зарплати співробітникам в умовах обмежень через карантин, викликаний епідемією коронавіруса.

Джерело Україна 24 Теги