Обвал будинку в Одесі - експерт розповів, в якому місті чекати нових проблем

За даними експерта ринку нерухомості, в Україні існують будинки без фундаменту

Обвал будинку в Одесі - експерт розповів, в якому місті чекати нових проблем

Експерт ринку нерухомості Олексій Коваль в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував ситуацію з обвалом стіни будинку в Одесі, а також розповів, в якому місті можливі подібні проблеми.

"Ініціатива перевірок будинків повинна йти від уряду. В Одесі дуже складна ситуація, ми всі там були і бачили, в якому стані будинки. Наприклад, можемо бачити ситуацію, що півбудинка вже в аварійному стані, і там вже люди не живуть, а інша половина будинку експлуатується", - сказав він.

Читайте також: Стрілянина в Одесі: стали відомі цікаві деталі про нападників

За словами Коваля, в Херсоні схожі проблеми.

"Там були побудовані експериментальні будинки, близько 40-50 одиниць - хрущовки. Але вони були для тимчасового проживання людей, будинки зводилися майже без фундаменту. І вони зараз експлуатуються понад 40 років - розумієте, що це означає для будинку без фундаменту", - розповів експерт.

Популярні відео

Нагадаємо, вночі 10 червня в центрі Одеси на вул. Ясній обвалилася стіна чотириповерхового житлового будинку. Були пошкоджені чотири квартири, постраждала тільки одна людина.

Це не перший обвал будинку в Одесі за останні кілька місяців. 7 травня на Польському узвозі частково обвалився будинок, 18 травня на вул. Торговій обвалилася стіна житлового будинку, евакуювали 8 осіб. 9 квітня на вул. Канатній частково обвалився 127-річний будинок.

Джерело Україна 24 Теги