"Не треба бути худобою": Гордон вимагає вибачень від блогерів

Або вибачення в найближчі дні, або з кожним розбиратимуся по черзі, каже Гордон

"Не треба бути худобою": Гордон вимагає вибачень від блогерів

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» вимагає вибачень від блогерів і активістів, які розкритикували його за інтерв'ю з колишнім ватажком бойовиків «ДНР» Ігорем Гіркіним.

«Я пропоную всім, хто писав про мене гидоту, хто приходив під мій офіс, просто публічно переді мною вибачитися. Я не полінувався. У мене працює група людей. Вони виписали і передали мені список всіх відомих блогерів, журналістів і менш відомих, які писали про мене бридоту. Переписані ПІБ, домашні адреси і телефони всіх цих 20 дурників, які прийшли вночі під мій офіс з нехорошими думками і намірами. Я вимагаю від кожного з них публічних вибачень», - зазначив Гордон.

Популярні відео

Читайте також: У Гаазі не тільки флешки - Гордон розкрив нові факти про інтерв'ю з Гіркіним

За його словами, якщо публічних вибачень не буде, він з кожним з них особисто окремо розмовлятиме.

«Тому що не можна бути худобою. І коли вам кажуть, що здійснюється важлива державна справа, варто дослухатися, а не бути осліпленими злобою і заздрістю. Тому або вибачення найближчими днями, або з кожним буду розбиратися по черзі, окремо, причому отримаю задоволення», - наголосив журналіст.

Читайте також: Гіркін проколовся: Гордон про наслідки скандального інтерв'ю

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що його інтерв'ю з ексватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним для Кремля було "як серпом по яйцях", оскільки стало доказом російської агресії проти України.

Джерело Україна 24 Теги