У Гаазі не тільки флешки - Гордон розкрив нові факти про інтерв'ю Гіркіна

Гіркін давав низку інтерв'ю і до цього, але для судів це не доказ

У Гаазі не тільки флешки - Гордон розкрив нові факти про інтерв'ю Гіркіна

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, які матеріали інтерв'ю з ексватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним вивчатимуть в Гаазі і що передано в Офіс генерального прокурора.

«ЗМІ говорять, що моє інтерв'ю з Гіркіним вже долучено слідством до справи збитого «Боїнга». Там ще ціла низка моментів буде, я не хочу говорити наперед. Коли інтерв'ю з Гіркіним вийшло, багато заздрісних дурних людей поспішили закидати мене камінням. 20 дурників прийшли під мій офіс закидати його яйцями і писати на гранітних плитах перед центральним входом різну бридоту. Колись шановані мною журналісти і блогери писали про мене гидоту в соцмережах», - зазначив Гордон.

Читайте також: Гіркін проколовся: Гордон про наслідки скандального інтерв'ю

За його словами, він спокійно дивився на ці дії, тому що прекрасно розумів, що робить і навіщо це робить.

«Потім почалися смішки: флешки в Гаазі, мем навіть був. Сьогодні, виявилося: так, в Гаазі, і не тільки флешки, але і зняті показання з комп'ютера, тому що і я, і мій старший син проводили інтерв'ю за допомогою Skype, ми пройшли допити в Генпрокуратурі, в ході яких були надані всі матеріали з комп'ютерів, а також флешки. І все це було зроблено задовго до виходу інтерв'ю з Гіркіним», - заявив журналіст.

Популярні відео

Він пояснив, чому передав правоохоронцям матеріали інтерв'ю.

«Найголовніше, багато хто запитує: а чого це Гордон флешки передавав і дані з комп'ютера? Пояснюю для дурних людей. Дійсно Гіркін давав низку інтерв'ю і до цього, але для судів це не доказ. Для суду доказ - не змонтований вихідний матеріал», - наголосив Гордон.

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що його інтерв'ю з ексватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним для Кремля було "як серпом по яйцях", оскільки стало доказом російської агресії проти України.

Джерело Україна 24 Теги