МОЗ полегшив роботу ринків: як дотримуються правил

У Держпродспоживслужбі розповіли, як на продовольчих ринках дотримуються обмеження

МОЗ полегшив роботу ринків: як дотримуються правил

Міністерство охорони здоров'я послабило вимоги для роботи продовольчих ринків. У них уже немає пункту про триметрову дистанцію продавців з покупцями та захисні екрани. Також температуру на вході вимірюють тільки працівникам ринку, але не покупцям.

Як люди дотримуються вимог, розповів начальник Головного управління держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів в Києві Олег Рубан в ефірі каналу "Україна 24".

"На кожному ринку щодня працює санітарна лабораторія, яка забезпечує контроль над дотриманням заходів. Що стосується плівки (між продавцем і покупцями — ред.), то немає ніякої доказової бази про те, що вірус передається через продукти харчування, але є загроза такої передачі . Основні заходи профілактики — це дотримання дистанції та засоби індивідуального захисту, посилена дезінфекція, недопуск на роботу хворих людей. Це основні речі, які потрібно дотримуватися скрізь", — сказав він.

Популярні відео

За словами Рубана, порушень більше не стало. Щодня фіксуються дрібні порушення, які швидко усуваються. Продавці спочатку негативно реагували на зауваження, однак коли до них донесли всю інформацію, все ж стали виконувати правила, розповів він.

Раніше лікарка розповіла, з яких причин захворюваність на коронавірус все ще не йде на спад.

Джерело Україна 24 Теги