Спалах коронавірусу в дитсадку в Броварах: мер озвучив нові дані

Мер Броварів розповів про кількість хворих у дитячому садку та про вжиті заходи

Спалах коронавірусу в дитсадку в Броварах: мер озвучив нові дані

У Броварах стався спалах коронавірусу в одному з дитячих садів. Нові подробиці розповів мер Броварів Ігор Сапожко в ефірі каналу "Україна 24".

"У п'ятницю був перший підтверджений випадок у вихователя, позитивний ПЛР-аналіз. Відразу цей дитячий садок "Калинка" був закритий на обсервацію. На сьогодні ми провели 54 тестування, дев'ять дітей з позитивним результатом і чотири працівники. Одна дитина зараз у лікарні, всі інші амбулаторно під наглядом сімейного лікаря. В ушпиталеної дитини була висока температура. З мамою ми на зв'язку, слідкуємо, яка потрібна допомога, дитина у стабільному стані", — розповів мер.

Популярні відео

Сапожко розповів, що проводиться розслідування спалаху.

"Зараз ми тестуємо ще й батьків, потрібно взяти ще 61 аналіз для ПЛР-тестів. Була створена комісія, яка працює з відділом охорони здоров'я та управлінням освіти. Діти перебувають на обсервації", — розповів він.

Читайте також

Влада міста також розглядає можливість поетапного тестування працівників дитячих установ. За словами мера, одночасно всіх протестувати немає можливості. У 19 дитсадках Броварів на сьогодні перебуває 650 дітей, але розглядається можливість у разі погіршення ситуації посилити карантин.

Раніше лікар розповів, чи допоможе спека побороти коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги