Справа MH17: суду стало відомо, про що говорили Гіркін та Дубинський

Родичі загиблих сподівалися побачити у суді бодай одного з обвинувачених

Справа MH17: суду стало відомо, про що говорили Гіркін та Дубинський

В Амстердамі 8 червня закінчилися слухання у суді. Розгляд справи MH17 про збитий над Донбасом "Боїнг" тривав цілий день - 7 годин з невеличкими перервами. Були і судді, і прокурори, і адвокати звинувачених, також прийшли родичи загиблих. Детальніше у сюжеті телеканалу «Україна 24».

Родичі загиблих сподівалися побачити у суді бодай одного з обвинувачених. Але жоден не з’явився. Адвокати довго сперечалися, вони просили суд перенести засідання або поставити на паузу. А родичі загиблих просять суд не зупиняти слухання.

Адвокати підозрюваного, росіянина Олега Пулатова просять слухання відтермінувати, бо не встигають читати. Прокурори ж взялися розповідати, як проводили дослідження на місці трагедії. Так звані «метелики» у тілах загиблих свідчать про те, що літак був збитий із «Буку».

Популярні відео

Надали й аудіозаписи розмов підозрюваних, зокрема Дубинського та Гіркіна, де вони обговорюють збитий над Донбасом літак. Окрім цих двох причетними також вважаються українець Харченко, якого взяли під варту у так званому «ДНР», та росіянин Пулатов, який єдиний погодився долучитися до судового процесу.  

Читайте також Справа рейсу MH-17: головний обвинувач пішов у відставку

Нагадаємо, рейс МН17, збитий 17 липня 2014 року, здійснював переліт за маршрутом з Амстердама (Нідерланди) в Куала-Лумпур (Малайзія). Він був збитий в районі Тореза Донецької області. На борту перебувало 283 пасажири та 15 членів екіпажу, всі загинули.

На місці падіння була організована пошукова операція, проте бойовики "Донецької народної республіки" оточили епіцентр події та не допускали до нього рятувальників і представників міжнародних організацій, неодноразово погрожуючи їм. Крім того, бойовиками були захоплені бортові самописці літака, пізніше вони були передані Малайзії, яка потім передала їх Нідерландам.

10 березня в Нідерландах почалися слухання у справі про збитий авіалайнер.

Джерело Україна 24 Теги