Вірус підступний - в "Слузі народу" відреагували на спалах COVID-19 в Броварах

Люди розслабилися, не відчуваючи небезпеки, хоча тепер небезпека може стати ще більшою

Вірус підступний - в "Слузі народу" відреагували на спалах COVID-19 в Броварах

Народний депутат з фракції «Слуга народу» Ірина Верещук в ефірі телеканалу «Україна 24» відреагувала на спалах коронавірусної хвороби у дитячому садку в Броварах.

«Це певна безвідповідальність. Люди розслабилися, уже не відчуваючи небезпеки, хоча якраз тепер той рівень, коли небезпека може стати ще більшою. Отже, зараз треба повернутися до стану згуртованості, мобілізації – і добре розуміти свою відповідальність», - заявила нардеп.

Читайте також: В Україні продовжує "гуляти" коронавірус: лікарка назвала головні причини

При цьому, додала вона, не слід відкидати підступність коронавірусної інфекції, яку важко виявити.

«Захворіла завідувачка садочку (в Броварах – ред.). Треба розібратися, як так сталося, але з іншої сторони, вірус підступний. Він тому і підступний, бо ніхто не знає, спочатку він проходить безсимптомно, ПЛР-тести можуть його не показувати, антитіла можуть не показувати. В цьому вся страшність вірусу. При цьому поголовно всі дитячі садки закривати не треба», - наголосила Верещук.

Популярні відео

У місті Бровари, що під Києвом, в дитячому садочку "Калинка" виявили COVID у 9 дітей та 4 дорослих. За словами міського голови Ігора Сапожка, двоє дітей госпіталізовані до дитячої обласної лікарні в місті Боярка, інші захворілі лікуються амбулаторно.

Дитсадок "Калинка" закритий на обсервацію, всі працівники закладу та батьки вихованців, які з 1 червня відвідували садочок, перебувають на самоізоляції під контролем сімейних лікарів.

 

Джерело Україна 24 Теги