В Україні продовжує "гуляти" коронавірус: лікарка назвала головні причини

Інфекціоністка розповіла, що сприяє поширенню COVID-19 в Україні

В Україні продовжує "гуляти" коронавірус: лікарка назвала головні причини

Станом на 8 червня в Україні підтверджено 27 462 випадки COVID-19. За останню добу лабораторно підтверджено 463 випадки. Чому зберігається досить велика кількість нових хворих, розповіла інфекціоністка Тетяна Логінова в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми ще не можемо сказати, що у нас епідемія йде на спад. Ми ще бачимо "хвости" заражень які відбулися 14-16 днів назад.

Крім того, у всіх зараз ейфорія, що стало тепло, люди не хочуть носити маски. Але я хочу підкреслити, що маски знімати не можна. Їх потрібно міняти кожні пару годин і носити їх в транспорті, супермаркетах і всіх місцях, де багато людей", — сказала вона.

Популярні відео

Лікарка припустила, що навіть коли епідемія дійсно піде на спад, носіння масок стане частиною культури, і українці будуть з їх допомогою захищатися не тільки від спалахів коронавірусу, а й від туберкульозу.

Читайте також

Також Логінова назвала ще одну причину, чому захворюваність не йде на спад.

"Я думаю, що пересування людей із західних регіонів, де сильніше поширена хвороба, несе загрозу для східних регіонів і Києва", — сказала вона.

Раніше ексзаступник глави санітарної служби Святослав Протас в ефірі каналу "Україна 24" розповідав, чому не варто побоюватися різкого спалаху коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги