Втрати туристичної сфери від коронавіруса величезні - глава Держагентства назвала цифри

Український туризм зазнав великих втрат, але має шанс швидко відновитися

Втрати туристичної сфери від коронавіруса величезні - глава Держагентства назвала цифри

Президент Володимир Зеленський 7 червня заявив про необхідність підтримати внутрішній туризм в Україні. Про це він сказав під час поїздки в Кам'янець-Подільський, де анонсував презентацію регіональних проєктів, які зацікавлять інвесторів для вкладення коштів в розвиток туризму. Про плани туристичної галузі розповіла глава Держагентства з розвитку туризму Мар'яна Олеськів в ефірі каналу "Україна 24".

"З туристичною галуззю є багато різних прогнозів. Багато чого буде залежати від відкриття в тому числі міжнародних перельотів. В цілому втрати сфери складуть від 58 до 85 відсотків. Але точні прогнози зараз складно робити, тому що неясно, як далі буде йти пандемія і як швидко відновиться міжнародний туризм", — сказала вона.

Читайте також: Україна чекає розквіт внутрішнього туризму - експерт назвав причину

Олеськів вважає, що в українського туризму є великі шанси на швидке відновлення.

"В Україні внутрішній туризм займає велику частку. У нас близько 80-90% туристів — це внутрішній туризм. Тому ми постраждали трохи менше, ніж країни, які дуже залежать від іноземних туристів. При активній можливості для українців подорожувати в цьому році у туристичної галузі є можливість дуже швидко відновитися. Цьому зараз ми намагаємося сприяти в співробітництві з органами влади та з бізнесом. Ми анонсуємо акцію, в ході якої будемо заохочувати українців ділитися враженнями від подорожей, розповідати, що вони відвідали і як вони це зробили, давати практичні поради, щоб прибрати страх перед подорожами", — сказала вона.

Популярні відео

За словами глави Держагентства з туризму, чиновники будуть співпрацювати з обладміністраціями з питання того, щоб зробити більш зручним відвідування визначних пам'яток для туристів - наприклад, відремонтувати дорогу до цих пам'яток і так далі.

Джерело Україна 24 Теги