Камери дорогах не зменшать кількість аварій - автоексперт

Автоексперт розповів, з чого потрібно починати для запобігання порушень ПДР

Камери дорогах не зменшать кількість аварій - автоексперт

В Україні з 1 червня на дорогах працюють камери відеофіксації перевищення швидкості. Чи допоможуть вони поліпшити ситуацію на дорогах, розповів засновник автомобільної спільноти "Пітбуль Київ" Олексій Павловський в ефірі каналу "Україна 24".

"Введення відеофіксації не зменшить кількості ДТП. У нас не така інфраструктура, як в Європі, і водії не звикли до того, що їх обмежують. Я підтримую відеофіксацію порушень, але потрібно працювати на превенцію, починати з автошкіл, там продаються посвідчення водія, це ніким не контролюється. Також людям треба прищеплювати культуру водіння, два роки тому, наприклад, 80% водіїв не пристібалися", — сказав він.

На думку Павловського, штрафу недостатньо, щоб водії перестали перевищувати швидкість, а інших методів впливу немає.

"Механізм правильний, але інструмент, який вони зробили, не дуже правильний. Людина, що їде по Києву зі швидкістю 200 км/год, заплатить штраф, але немає механізму, щоб забрати у нього автомобіль", — розповів він.

Популярні відео

Раніше перший заступник начальника Департаменту Патрульній поліції України Олексій Білошицький розповів, що за перший день роботи відеофіксації на дорогах України камери зафіксували понад 35 000 порушень ПДР.

Джерело Україна 24 Теги