Чи можуть абітурієнти з ОРДЛО і Криму вступити до українського ВНЗ - ректор дав відповідь

Глава Таврійського національного університету розповів про умови прийому студентів з окупованих територій

Чи можуть абітурієнти з ОРДЛО і Криму вступити до українського ВНЗ - ректор дав відповідь

Про вступ до вишу абітурієнтів в 2020 році розповів ректор Таврійського національного університету Володимир Казарін в ефірі каналу "Україна 24".

"За ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання випускників - ред.) до сих пір немає ясності, не визначені терміни, Київ не витримує поріг боротьби з коронавірусом, тому з цією системою є проблеми. Немає проблем для вступу дітей з окупованих територій. 9 червня відкриваються освітні центри "Крим - Україна" і "Донбас - Україна" в Таврійському національному університеті ім. Вернадського, у 250 м від метро "Дружби народів" у Києві", — сказав він.

Казарін назвав терміни старту вступної кампанії та наголосив, що виш відкритий для вступників з будь-якими документами.

"Ще одна хороша новина: для бажаючих вступити з окупованих територій вступна кампанія розпочнеться 9 липня і триватиме до 23 жовтня. У дітей буде дуже довгий період. Можуть подавати ті, хто в цьому році там закінчує випускний клас, у кого є атестат з окупованих територій, документи з будь-якими двоголовими орлами — нас це не цікавить. Може бути будь-який паспорт, свідоцтво про народження, — цього досить, ми створюємо всі умови для надходження в український ВНЗ. Вся робота комісії спрямована на надання допомоги", — сказав він.

Популярні відео

Раніше в.о. міністра освіти Любомира Мандзій в ефірі каналу "Україна 24" розповіла про правила здачі іспитів під час карантину.

Джерело Україна 24 Теги