Чи має право підліток змінити по батькові - міністр поділився думкою

Міністр юстиції вважає, що потрібно виходити з конкретної ситуації

Чи має право підліток змінити по батькові - міністр поділився думкою

3 червня Верховна Рада в першому читанні проголосувала за законопроект №2450, яким дозволяється фізичним особам, які досягли 16 років, на свій розсуд змінити по батькові. Міністр юстиції Денис Малюська в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував цю законодавчу ініціативу.

"Чи хотів би я, щоб моя дитина змінила по батькові? Очевидно, що ні. Але чи має право дитина міняти по батькові після дорослішання? Напевно, іноді так. Батьки бувають різні. Буває батько біологічний, юридичний, якого тільки вказано в документах, але який насправді не має нічого спільного з дитиною. Або той, який безпосередньо виховував дитину.

Добре, якщо всі ці ролі збігаються в одній особі, але трапляється це далеко не завжди. Тому, напевно, повнолітня дитина повинна мати вибір", - сказав міністр.

Популярні відео

Читайте також: Не грайте в командира - психолог про повернення дітей в дитсадки

Раніше народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що законопроект хочуть прийняти спеціально до місцевих виборів. На його думку, це "технологія для реєстрації двійників".

Джерело Україна 24 Теги