Ефект доміно - у КМДА розповіли, як переселятимуть киян з хрущовок

Міська влада працює, щоб створити сприятливі умови для реновації

Ефект доміно - у КМДА розповіли, як переселятимуть киян з хрущовок

Влада Києва в рамках програми реновації буде переселяти мешканців старого житла у нові будинки. Процес буде організовано за принципом "ефекту доміно".

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

"Це питання не одного року, але мова йде про те, що має бути комплексне колегіальне рішення. Це не лише бажання міста. Ми працюємо над тим, щоб створити умови інвесторам, які в майбутньому проводитимуть реновацію тих територій, які свій ресурс віджили. Без закону цього зробити не можна, але ми не чекаємо законодавства, ми плануємо майбутнє міста таким чином, що в будь-який момент, коли законодавство дозволить і зробить цей процес економічно доцільним, вигідним, цікавим для інвесторів – щоб місто було готове", - зазначив чиновник.

Мондриївський наголосив, що таку ініціативу, передбачену в генеральному плані, підтримують самі мешканці старих будинків.

Популярні відео

Читайте також

На запитання, де будуть жити виселені мешканці будинків, заступник голови КМДА відповів:

"Як приклад, є такий проект: до того, як знести першу п’ятиповерхівку, з якої треба буде відселити мешканців, є так звана стартова ділянка, на якій можна збудувати новий будинок. І от у момент, коли будується перший новий будинок, він завершений, туди переїжджають мешканці п’ятиповерхівки або кількох. І коли вони переїхали в новий будинок, старі зносяться. Таким ефектом доміно іде забудова".

Він висловив сподівання, що до кінця року генплан Києва на десятки років вперед буде затверджено.

Нагадаємо, раніше експерт з нерухомості Андрій Міма в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як після введення карантину змінилися ціни на покупку та оренду житла в Києві.

Джерело Україна 24 Теги