Загибель дитини в дитсадку: нові деталі трагедії в Запоріжжі

У суді продемонстрували шокуючі кадри відео з дитсадка

Загибель дитини в дитсадку: нові деталі трагедії в Запоріжжі

Суд у Запоріжжі арештував на два місяці виховательку приватного дитсадка, яку підозрюють у вбивстві дитини.

Як повідомляє корреспондент каналу "Україна 24", однорічну дівчинку батьки вперше привели у садочок. Мала плакала, і вихователька "заспокоїла" її подушкою. Це зафіксувала камера спостереження.

У залі суду, де обирали запобіжний захід виховательці, не було жодного вільного місця, прийшли громадські діячІ та багато журналістів.

Головний доказ проти Ірини Суханової – відео з камер спостереження. На кадрах видно квартиру, де підозрювана організувала нелегальний дитячий садок. Вона прив’язала до обличчя Олесі подушку, зав'язала мотузками і винесла дитину з кімнати. У суді сьогодні оприлюднили повну версію відео. Пресу та родичів Олесі суддя попросив вийти, бо зафіксовано шокуючі фрагменти. Однак, навіть за дверима судової зали було чути гучний дитячий плач та крики.

Як повідомив адвокат батьків, це відео дивом відновили, адже вихователька видалила усе з камер спостереження. Камери у своїй квартирі встановила сама жінка, щоб у спірних ситуаціях відео могли переглянути батьки вихованців. 

"Ми на відео побачили цинічне ставлення так званої псевдоняні по відношенню до дітей. Ми бачили неодноразові удари малолітнім дітям, які завдає няня руками, від яких дитина падає, мало сальто в повітрі не робить. До потерпілої дівчинки також недбало ставиться – штовхає її, від чого дівчинка падає і починає вже з цього моменту плакати", - розповів адвокат батьків Олесі Теймур Мамедов.

За висновком експертів, дитина померла, бо те, що було у шлунку, потрапило у дихальні шляхи. Припускають, що Олеся задихнулася через ту подушку.

Вихователька своєї провини не визнає, у суді заявила, нібито прив’язала подушку, щоб дитина не забилася, якщо впаде. Її адвокат заявив, що підзахисна не мала намірів кривдити дитину – стався нещасний випадок.

"Двоє експертів встановили, що це був нещасний випадок… Ніяких криміналів не виявлено", - сказав адвокат підозрюваної Павло Буділка.

Однак Ірину Суханову підозрюють саме у навмисному вбивстві малолітньої дитини. Суд вирішив, що на час слідства жінка перебуватиме під вартою, і обрав запобіжний захід у вигляді арешту до 2 серпня 2020 року.

Захисник виховательки пообіцяв оскаржувати це рішення. Підозрювану взяли під варту у залі суду і доправили до слідчого ізолятору.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше психолог Євгенія Ігрунова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, як правильно налаштувати дитину до повернення в дитячий садок після довгої перерви через карантин.

Джерело Україна 24 Теги