США повинні почути Україну — колишній посол дав три поради

Експосол США Джон Гербст розповів, як Україна може побороти російську пропаганду на Заході

США повинні почути Україну — колишній посол дав три поради

Є три речі, які треба зробити, аби український меседж був почутий у США. Про це заявив експосол США в Україні Джон Гербст під час Київського безпекового форуму, який транслював канал "Україна 24".

"Найважливіше – це те, що українські лідери мають говорити чітко і робити правильні акценти. Перше – наголошувати на важливості наших відносин. Друге – показати твердий намір припиняти будь-які спроби втручання в американські вибори. І третє – роз’яснювати людям загрози, що виникають. Тому важливо говорити прямо і чесно", — сказав він.

Гербст розповів, як українська влада може ефективно протистояти пропаганді Кремля.

"Найважливіше, що може зробити українська влада, зокрема і Верховна Рада, - це рухатися вперед шляхом реформи. Оскільки головний пропагандистський наратив Кремля, який існує і в Америці, і в Західній Європі, полягає в тому, що Україна є безнадійно корумпованою. Саме тому потрібно досягати поступу в реформах, що є найважливішим саме для інтересів України, навіть без урахування фактору Сполучених Штатів. Але це надасть Україні додаткові переваги й в Сполучених Штатах", — сказав він.

Популярні відео

Раніше Гербст заявив, що у фальшивих скандалів в Україні є одне джерело.

Джерело Україна 24 Теги