Експрем'єр назвав головну загрозу для Європи та Америки

Експрем'єр розповів, чому для Америки важливо допомагати Україні

Експрем'єр назвав головну загрозу для Європи та Америки

Сполучені Штати допомагають Україні, не втручаючись в її внутрішню політику. Таку заяву зробив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму, який транслювався в ефірі каналу "Україна 24".

"Українці вірять в Америку та американський народ. Хочу підкреслити, що наші відносини проходитимуть випробування. І ми пройдемо ці випробування. Жодного разу я не чув і мені не відомо про те, що будь-хто з американських лідерів чи з американської адміністрації втручався у внутрішні справи України. Все, що мені відомо, — це те, що американські лідери завжди допомагали Україні. Це те, що американські лідери мали відкриті та чесні дискусії з українським керівництвом, як зробити Україну сильнішою. І це те, що американські лідери завжди покладали прийняття остаточного рішення на українську владу і на український політичний істеблішмент", — сказав він.

Популярні відео

За словами Яценюка, в інтересах Сполучених Штатів Америки – мати Україну сильною, він пояснив причини.

"Для американців також виникає питання: а навіщо ми боремося за Україну? Вона начебто з іншого боку океану. Але сильна успішна і безпечна Україна – це є ключовим пріоритетом національної безпеки Сполучених Штатів Америки, оскільки у нас на нашому європейському континенті основна загроза проти Європи й проти Америки йде саме з боку Росії. Так само і для українського народу. Який самий ключовий пріоритет для України? Це наша безпека. І це наш європейський шлях. Це наш шлях на Захід. І наші американські партнери завжди відстоювали Україну, завжди допомагали Україні. І ми дуже це цінуємо", — сказав він.

Раніше експосол США в Україні Вільям Тейлор розповів, що у США є дві історії про Україну.

Джерело Україна 24 Теги