У США є дві історії про Україну — експосол

Вільям Тейлор розповів подробиці про сприйняття України в Сполучених Штатах

У США є дві історії про Україну — експосол

У США можуть сприймати Україну двояко. Про це розповів посол Сполучених Штатів в Україні у 2006-2009 роках і тимчасово повірений у справах Сполучених Штатів в Україні у 2019-2020 роках Вільям Тейлор під час Київського безпекового форуму, який транслював канал "Україна 24".

"У Вашингтоні існує два наративи щодо України. Одна історія – це стара Україна. І я включаю сюди такі категорії, як корупція, історія з імпічментом і всі ті складнощі, до яких це призвело. Це негативна історія. Але є й краща, позитивна історія, двопартійна історія про підтримку України. І ми хочемо її підсилювати. Це історія, в якій Україна намагається утвердитися, в якій вона захищається від російської агресії та від війни, яку нав’язує Російська Федерація", — сказав він.

Тейлор зазначив, що є певні ризики у питанні, яка історія про Україну переможе.

Розуміння України Америкою таке, що Україна намагається стати нормальною європейською державою. І це позитивна історія. Саме ця історія, про яку вже згадували, має двопартійну підтримку, а також військову допомогу, про яку ви щойно сказали. Це і є позитивна історія, на яку потрібно звертати увагу. Проте немає гарантії, що не буде розповсюджуватися й інша історія, передусім деякими охочими в самій Україні. Такі люди є. Тому українські політики, громадяни повинні робити наголос на цінностях та прагненнях, що складають ту позитивну історію", — сказав він.

Популярні відео

Раніше експосол США Джон Гербст заявив, що у фальшивих скандалів в Україні є одне джерело.

Джерело Україна 24 Теги