Експосол США: у фальшивих скандалів в Україні є одне джерело

Джон Гербст згадав про плівки нібито Порошенка та Байдена

Експосол США: у фальшивих скандалів в Україні є одне джерело

Зацікавлені люди і далі намагатимуться поширювати фальшиву інформацію про Україну. Про це заявив експосол США в Україні Джон Гербст під час Київського безпекового форуму, який транслював канал "Україна 24".

"Такі спроби продовжуватимуться, і це небезпечно. Але я гадаю, їх вдасться стримати, оскільки є розуміння того, що джерело, а радше джерела фальшивого наративу в Україні є корумпованими, проросійськими, а в деяких випадках просто російськими", — сказав він.

Гербст згадав "плівки Порошенка-Байдена", які начебто можуть свідчити про вплив колишнього віцепрезидента США Джозефа Байдена на п'ятого президента України.

"Ось чому так званий "скандал із плівками", довкола якого так багато маніакальної уваги в Україні, не отримав серйозного відгуку в Сполучених Штатах. Тут розуміють, що цей так званий скандал в Україні був запущений нечестивим союзом Кремля, певними корумпованими особами в Україні, які не хочуть реформ, і прихильними до Кремля силами в Україні. Ані ці люди, ані їхні інтереси не є легітимними. І це добре розуміють в Америці. Тому я відносно певен, але лише відносно, що проблему використання України як інструменту розбрату в США буде стримано", — заявив експосол.

Популярні відео

Раніше радниця президента Сполучених Штатів з питань Євразії у 2013-2017 роках Селест Воландер заявила, що Росія грає на проблемах американської політики

Джерело Україна 24 Теги