За поліцією після Кагарлику стежитимуть відеокамери - в МВС повідомили подробиці

Радник голови МВС розповів, скільки коштуватиме система відеофіксації в поліцейських дільницях

За поліцією після Кагарлику стежитимуть відеокамери - в МВС повідомили подробиці

Голова МВС Арсен Аваков під час години запитань до уряду розповів, що після скандалу в Кагарлику в поліції введуть систему відеофіксації. Що це означає, розповів радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко в ефірі каналу "Україна 24".

"Коли людина потрапляє у відділення поліції, там будуть відеокамери. Буде фіксуватися все перебування затриманого в поліції з фіксацією часу, коли людина була доставлена, і часу, коли почалися процесуальні дії (допити й так далі). У пілотному режимі така система працює в Кіровоградській області", — розповів він.

Читайте також Скандал в Кагарлику: чи можуть поліцейські відновитися через суд, відповіли в МВС

Для роботи такої системи по всій країні в бюджет потрібно закласти близько 20 млн євро, додав Мартиненко. Це вартість обладнання.

Також радник міністра розповів, що в Кагарлику розформовано відділення поліції, тому зараз там є представництво Обухівської поліції, так що правоохоронці там є і вони працюють. Мартиненко закликав молодих українців йти працювати в поліцію, щоб "своїм прикладом показати, що можна законним чином боротися зі злочинністю".

Популярні відео

Нагадаємо, в місті Кагарлик жінка звернулася в місцеву лікарню. Вона розповіла, що її побили та зґвалтували два співробітники поліції, які викликали її на допит як свідка у справі про крадіжку майна. Після інциденту підозрювані поліцейські були затримані, відділення поліції розформували.

Джерело Україна 24 Теги