Камер потрібно більше — експерт про відеофіксацію на дорогах

Автоексперт розповів, де потрібно ставити камери для фіксації перевищення швидкості

Камер потрібно більше — експерт про відеофіксацію на дорогах

З 1 червня в Україні працює автоматична відеофіксація перевищення швидкості. Як вона позначилася на ситуації на дорогах, розповів засновник організації по боротьбі з нетверезими водіями Олексій Павловський в ефірі каналу "Україна 24".

"Візуально я можу сказати, що автомобільний потік помітно зменшив швидкість. Але камер все одно менше, ніж хотілося б, і ми бачимо таку тенденцію, що де камери є, автомобілі пригальмовують, а за ними знову розганяються і починають перевищувати", — сказав він.

Також він прокоментував ідею приховувати місцеперебування камер відеофіксації.

"Я підтримую таку практику, тому що якщо поставити знаки й т.ін., то автомобілі будуть саме там пригальмовувати. Патрульна поліція підносить це як запобігання порушень, і камери встановлюють там, де є тенденція до ДТП. Але краще ставити камери на всіх дорогах загального користування, щоб водій звикав до зниження швидкості", — сказав він.

Читайте також: Простіше заплатити — юрист пояснив, як працює відеофіксація на дорогах

Популярні відео

Павловський розповів, що, на його думку, необхідно доопрацювати в питанні фіксації порушень ПДР.

"Я вважаю, що потрібно поставити більше камер, на 100 машин повинна бути одна камера. Прибрати попередження про відеофіксацію. Сьогодні фіксація працює тільки на перевищення, а не на інші правопорушення, це неправильно", — сказав він.

Раніше перший заступник начальника Департаменту Патрульній поліції України Олексій Білошицький розповів, що за перший день роботи відеофіксації на дорогах України камери зафіксували понад 35 000 порушень ПДР.

Джерело Україна 24 Теги