"Україна завтра" — нове соціально-політичне ток-шоу каналу "Україна 24"

Програма виходитиме щоп'ятниці о 21:00

"Україна завтра" — нове соціально-політичне ток-шоу каналу "Україна 24"

5 червня «Україна 24» презентує масштабне соціально-політичне ток-шоу «Україна завтра», у якому ведучі каналу роблять огляд актуальних подій тижня та детально обговорюють новини, що впливатимуть на українців вже завтра. Адже «Україна 24» завжди там, де відбувається найважливіше. Програма виходитиме щоп'ятниці о 21:00.

«У світі щодня відбуваються події, які кардинально змінюють умови нашого життя. Щоб разом розібратися у сьогоднішній непростій ситуації та вміти розрізняти справжні новини від дезінформації, «Україна 24» запускає гостросоціальну програму — «Україна завтра». Ведучі каналу детально розбиратимуть, що відбувається в Україні насправді, та будуть моделювати, як конкретна ситуація вплине на кожного з нас у майбутньому. Це не тільки професійний огляд подій, а й прогноз для країни», — розповідає головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак

Популярні відео

«Україна завтра» — соціально-політичне ток-шоу, у якому канал «Україна 24» не тільки підбиває підсумки тижня, а й робить прогноз, аналізуючи топ-новини та основні теми, відстежує розвиток найбільш резонансних подій. Кожне питання розглядається з позицій різноманітних думок, щоб глядач міг скласти власну картину всього, що відбулося за тиждень.

Щоп'ятниці ведучі запрошуватимуть до студії перших осіб держави та тих людей, чиї рішення впливають на життя кожного українця, і чия думка має великий авторитет у суспільстві. Ведучі каналу «Україна 24» будуть вести програму включеннями з трьох різних студій. Вже у першому ефірі глядачі побачать Олену Цинтилу та Олексія Бурлакова, Марію Скибу й Андрія Булгарова. Також до обговорення приєднаються Олег Білецький разом з Віолеттою Логуновою.

Соціально-політична програма матиме кілька спеціальних розділів та форматів: дискусію в студії, ексклюзивні інтерв'ю, прямі трансляції з місця подій, відповіді на питання глядачів. Динамічно, гостро, об'єктивно — тільки так відбуватиметься діалог у програмі «Україна завтра».

Не пропустіть прем'єру соціально-політичного ток-шоу «Україна завтра» вже сьогодні о 21:00 на інформаційному каналі «Україна 24»!

Джерело Україна 24