Скандал в Кагарлику: чи можуть поліцейські відновитися через суд, відповіли в МВС

Щодо 60 поліцейських у Кагарлику вжиті заходи з різним ступенем відповідальності, звільнено 20 осіб

Скандал в Кагарлику: чи можуть поліцейські відновитися через суд, відповіли в МВС

Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про можливість відновлення через суд звільнених співробітників Кагарлицького підрозділу поліції після скандалу в Кагарлику.

«Ми розуміємо, що в Україні діють ознаки демократичного процесу, в тому числі судочинство, люди мають можливість оскаржувати дії по відношенню до них, що вони і роблять, і суди ухвалюють рішення», - заявив Варченко.

Читайте також: "Такий Кагарлик є в кожній області": нардеп про скандальний злочин

Він також зазначив, що ознака здоров'я правоохоронної системи - це її самоочищення.

«Система правильно реагує, це доволі часто відбувається, але на кричущі випадки реакція однозначна, усіх 130 тис. поліцейських. 60 поліцейських, які працювали там (в Кагарлицькому відділі - ред.) наразі понесли різного ступеня відповідальність,  звільнено 20 осіб, з іншими проводитимуться елементи кадрової роботи», - наголосив радник міністра МВС.

Популярні відео

Нагадаємо, в місті Кагарлик жінка звернулася до місцевої лікарні. Вона розповіла, що її побили і зґвалтували двоє співробітників поліції, які викликали її на допит в якості свідка у справі про крадіжку майна. Після інциденту підозрювані поліцейські були затримані, відділення поліції розформували.

Народна депутатка, позафракційна, Вікторія Гриб в ефірі телеканалу «Україна 24» озвучила свою точку зору щодо скандалу в Кагарлику.

Джерело Україна 24 Теги