Коронавірус у Львові не можна здолати з однієї причини - Садовий пояснив проблему

Мер пояснив, за яких обставин місто знову посилить карантин

Коронавірус у Львові не можна здолати з однієї причини - Садовий пояснив проблему

Мер Львова Андрій Садовий в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що коронавірус у Львові не буде подолано щонайменше до кінця року. За його словами, на ситуацію з захворюваністю на COVID-19 негативно впливає близькість кордону з Євросоюзом.

"Ми якомога більше проводимо тестувань, і маємо більше хворих за результатами ПЛР. Якщо кожна область буде робити більше тестувань, також буде мати ріст… Для нас важливий відсоток кількості захворілих від кількості протестованих. На вчора було 19%. Подібні відсотки, 14-15-19%, тримаються впродовж останнього місяця", - повідомив Садовий.

Читайте також: Нова хвиля коронавірусу - санлікар Ляшко дав прогноз

За словами мера, у випадку, якщо показник захворюваності дійде до 23%, влада буде знову посилювати карантин.

"У нас сьогодні шведський варіант. З одного боку, люди є на вулиці, в магазинах, працюють літні тераси. Але всі ми повинні бути обережними, мати маски, постійну дезінфекцію, контроль за собою і своїми рідними… Але неможливо побороти коронавірус, якщо ми відкриваємо кордони. Львів знаходиться за 60 км від кордону ЄС. Якщо відкриють авіасполучення, можна міряти температуру людині, яка приїжджає, але ви не знаєте, що всередині у неї", - сказав він.

На думку міського голови Львова, "треба змиритися, що коронавірус буде з нами, можливо, до кінця цього року".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про подальші заходи зі зняття або посилення карантину в регіонах України.

Джерело Україна 24 Теги