Погрожував накласти на себе руки: суд ухвалив рішення щодо "мінера" мосту Метро

На суді Ткаленко поводився агресивно і не хотів відправлятися до СІЗО

Погрожував накласти на себе руки: суд ухвалив рішення щодо "мінера" мосту Метро

Суд заарештував на два місяці Віталія Ткаленка, який погрожував підірвати міст Метро в Києві. Суд надав затриманому можливість внести заставу в розмірі 315 тисяч гривень. Подробиці - в сюжеті каналу "Україна 24".

Ткаленку 32 роки. Він вів себе в суді агресивно, вживав нецензурні слова. На питання про те, що змусило його заявити про мінування мосту, було дуже складно зрозуміти власне мотиви. Він скаржився на своє дитинство, нібито рейдери забрали квартиру, мати в психіатричній лікарні. Адвокат надала довідку з певними захворюваннями, і суддя сказав, що вони стосуються в тому числі психічного здоров'я.

Читайте також "Мінування" мосту Метро: діям злочинця дали несподіване пояснення

Заарештований дуже не хотів, щоб його відправили до СІЗО, і навіть погрожував накласти на себе руки. Замість цього він просив відправити його на лікування.

Популярні відео

Нагадаємо, 1 червня патрульна поліція Києва повідомила про затримання зловмисника, який погрожував підірвати міст Метро. Поліція успішно провела спецоперацію. Спочатку кілька машин під'їхали до місця, де стояв чоловік з пакетом, через хвилин 10-15 поліція з ним поговорила і він здався.

Джерело Україна 24 Теги