З Держрезерву зникли тисячі вагонів зерна: у Авакова пояснили слова про "мишей"

У МВС розповіли, що ще було вкрадено з державних складів

З Держрезерву зникли тисячі вагонів зерна: у Авакова пояснили слова про "мишей"

Зерно, що зникло з Держрезерву, розкрадалося роками. Про це заявив радник голови МВС Арсена Авакова Михайло Апостол в ефірі каналу "Україна 24". Він також прокоментував галас у мережі через формулювання "з'їли миші" в своєму повідомленні.

"Про схожі факти в держпідприємствах, таких як ДПЗКУ, Держрезерв, я пишу вже років сім. А тут так вийшло, що додав слово "миші", і це викликало резонанс. Відкрито кримінальну справу, відповідно до висновків аудиторської комісії вкрадено на 800 млн гривень. Ми дізнаємося, хто це.

Це державний недоторканий запас, і це сталося не вчора і не позавчора, ця різниця набиралася мінімум п'ять, а то й більше років. Швидше за все, залишилися документи, нам в принципі невідомо фактично, куди все це поділося, але думаю, скоро на замовлення слідства буде проведена аудиторська перевірка, і ми всі дізнаємося", — сказав він.

Читайте також

Апостол додав, що розкрадалося не тільки зерно, а й інші запаси.

"Це не тільки питання зерна, а й запасів пального, продуктів харчування і сотень тисяч тонн цукру, настільки кричущі факти були, але запам'яталося тільки зерно. Це буде дуже важкий і тривалий процес, по всіх складах України товару на десятки мільярдів гривень", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, 31 травня Апостол повідомив у своєму Facebook про зникнення запасів з Держрезерву. "Майже 2700 вагонів зерна, яке мало б зберігатися у Держрезерві "з’їли миші".Сума збитків понад 800 млн. грн. Цю нестачу, за словами колишнього керівника Держрезерву Ярослава Погорілого, виявили в ході аудиту", — написав він.

Джерело Україна 24 Теги